EXCEL STIKLA SIENAS APKOPES INSTRUKCIJA
 

EXCEL  sienas eiropanelis ir klāts ar lateksa krāsu (Bindo 7). Eiropaneļa tīrīšanai ir ieteicams:  • Izmantot sārmainus un neitrālus tīrīšanas līdzekļus. Dozēt saskaņā ar piegādātāja dotajām instrukcijām.
  • Neizmantot organiskus šķīdinātājus (piemēram, alkoholu) saturošus tīrīšanas līdzekļus.
  • Tīrīšanai izmantot līdz piemērotai temperatūrai uzsildītu (remdenu) ūdeni. Karsts ūdens var mīkstināt krāsas slāni un apgrūtināt tīrīšanu.
  • Izmantot mīkstu suku vai sūkli.
  • Pēc tīrīšanas noskalot ar tīru ūdeni.Atkarībā no krāsas spīdīguma pakāpes un mazgājamības, virsmas mazgāšanas iespējas var atšķirties.

EXCEL sienas stikla virsmas un ar plēvi klātas stikla virsmas ieteicams tīrīt ar stiklu mazgāšanas līdzekli saskaņā ar tīrīšanas līdzekļa ražotāja instrukcijām. Žāvēšanai jāizmanto mīksta lupatiņa vai papīrs. Nedrīkst lietot abrazīvus tīrīšanas līdzekļus un skrāpēt stiklus mehāniski.

EXCEL sienas PVC detaļas ir ieteicams tīrīt ar mīkstu mitru lupatiņu un pēc tam nosusināt ar tīru mīkstu lupatiņu.

EXCEL sienas alumīnija detaļu tīrīšanai ieteicams izmantot neitrālu tīrīšanas līdzekli, mīkstu suku vai sūkli. Pēc tīrīšanas vēlams noskalot ar tīru ūdeni. Alumīnija detaļas nav vēlams tīrīt ar abrazīvu pastu, jo tā var bojāt tīrāmo virsmu.

Pielikums: Padomi krāsotu virsmu mazgāšanai (ES Sadolin AS)