EXXE duššiseinte tutvustus
 
Duššivaheseinasüsteemid EXXE jagunevad kahte klassi  EXXE LUX  ja EXXE , mis on valmistatud vastavalt Tellija soovile ja millede mõõtmed on kooskõlas tellija joonistega.
MATERJAL
 
Duššiseinte valmistamisel kasutatakse niiskuskindlat plastikut ( Makrolon Longlife) või mehaanilistele vigastustele vastupidavat lamineeritud või karastatud klaasi.  EXXE LUX komplekteeritakse  8 mm lamineeritud- või karastatud klaasiga, mis on kinnitatud vastavate alumiiniumist klambritega. Duššisein EXXE komplekteeritakse alumiiniumist raamiga, millesse on paigaldatud 6 mm plastik või karastatud klaas. Mustrilised klaasid on kõik lamineeritud. Duššiseinad on komplekteeritud spetsiaalsete jalgadega, mis fikseerivad seinte asukoha põrandas, kuid ei läbi põranda hüdroisolatsiooni. Duššivaheseinte paigaldamine on väga lihtne ja kiire. EXXE duššisüsteemi saab kinnitada betoon-, kips-, puit- jne. seinte ja põrandate külge. 
Kõik duššivaheseinad on võimalik valmistada vastavalt tellija mõõtmetele, kuid on olemas ka soovituslikud standardmõõtmed.