SPS looduskivide liimimise süsteem | 29 aug 11, Mendali

Tagant ventileeritavate fassaadide, vundamentide, seinte, müüride jne .jne. looduskividega katmise süsteem SPS kandekonstruktsioonidele

SISSEJUHATUS Üha suurenev nõudlus looduslike materjalide s.h. LOODUSKIVIDE järgi  on loonud nõudluse ka nende paigaldamiseks tagant ventileeritavatele seinasüsteemidele. Tagant ventileeritavad süsteemid on koha ka leidnud juba kodude ja kontorite interjöörides. Sama süsteemi võib kasutada edukalt ka juba olemasolevate interjööride uuendamisel kui mingil põhjusel ei saa kasutada traditsioonilist looduskivide kinnitamist spetsiaalse looduskivide paigaldusseguga Kiviliim Mosaic. Kodudes ja avalikes ruumides looduskivide kasutamise idee on juba pärit Vana-Rooma aegadest ja enne seda ka kui ehitusmaterjal kestva elukeskkonna  loomiseks tuhandeid aastaid tagasi. Tänapäeva looduskivide paigalduse tehnoloogi on selle aga teinud kättesaadavaks kõigile, kes tahavad luua midagi erilist.

TEHNOLOOGIA Looduskivide paigalduse süsteem SPS koosneb elastsest liimist SPS Power Adhesive, imavate aluspindade kruntist SPS Primer , puidukrundist SPS Wood Primer, mitteimavate pindade puhastajast-tolmueemaldajast SPS Cleaner, metallkarkassi puhastajast aktiveerijast SPS Activator ja kahepoolsest teibist SPS Tape. Looduskivide paigaldustehnoloogia on viidud niivõrd lihtsaks, et seda saab ja oskab kasutada iga mees või naine,  kes tunnistab põhimõtet TEE  ISE

 DISAIN Kaunis kuid rabavalt lihtne disain harmoniseerub iga kodu või kontori interjööriga, moodustades meeldiva terviklahenduse kus kivid saab kinnitada ka kergkonstruktsioonidele ilma kruvide või märgatavate klambriteta. SPS süsteem loob ka võimaluse luua kunstilisi ja esteetilisi lahendusi ka olemasolevates interjöörides või ka fassaadides rääkimata vundamentidest ja tugimüüridest jne. jne.

 KVALITEET Looduskividega kaetud  pinnad on kvaliteetsed ning ülimalt efektsed. Tehniliselt elastsed ja vastupidavad erinevatele kandekonstruktsioonide liikumistele (elamisele) .

SÄÄSTLIK  Efekt tuleb teravalt esile siis kui kandekonstruktsioonid ei kannata välja , või ei luba tänu oma ehituslikule lahendusele, kasutada traditsioonilisi looduskivide paigaldusmeetodeid. Tänu sellele võib saavutatav ehitusmaksumuse kokkuhoid olla arvestatav. 

KESKKONNASÕBRALIK Puuduvad igasugused materjalide ülejäägid , mida peab eraldi utiliseerima. 

FUNKTSIONAALNE Looduskive  võib paigaldada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt või lausa erinurkade all luues omanäolisi lahendusi nii interjöris kui ka välisehitustes.

 

 

 

(Kirjuta siia artikli tekst)
Email again:

Kommentaarid: 1

07 sept 11 Helve: Kas oleks võimalik saada ka sisustusweb-i mõnd:) artiklit? Tänud ette!!! Päikest!!! Helve 56509002

Lisa kommentaar

Nimi
E-mail
Kommenteeri