GAMTINIAI AKMENYS
 
GAMTINIAI AKMENYS – geriausia ir paprasčiausia naujos gyvenimo ir grožio kokybės kūrimo medžiaga, kurios naudotojas gali būti tikras, kad kito lygiai tokio gaminio nėra visame pasaulyje. Akmeniniai statiniai išlieka dešimtmečius arba net šimtmečius, ir atsižvelgiant į ilgalaikį jų naudojimą, darbo sąnaudas, kainos lygį bei originalumą galima pasakyti, kad ši statybinė ir apdailos medžiaga yra geriausia. Visos šios savybės pastaruoju metu įkvėpia interjero dizainerius, sodininkystės architektus bei pavienius asmenis iš akmens kurti dailius ilgaamžius gaminius, kurie savo prigimtimi yra unikalūs meno kūriniai, kadangi gamtoje dviejų vienodų nerasi.
PRITAIKYMO SRITYS
 
Pamatai ir cokoliai, vidinės ir išorinės sienos, stogai, grindys, laiptai, terasos, sodų takeliai, lauko ir interjero židiniai, krosnys, lauko ir vidaus baseinai, pirčių ir prausimosi patalpų grindys ir sienos, sodų stulpeliai, sodų dizaino elementai (stalai, suolai, grilis, židiniai, gėlių vazonai), senųjų statinių (bažnyčių, dvarų ir pan.) restauravimui naudojami akmenys.
SPALVA
 
Nuo blizgančios šviesiai smėlinės iki tamsiai rudos, nuo šviesiai žalios iki žalios (harmoniškai dera tarpusavyje), rūdžių spalvos, šviesiai pilkų rusvų atspalvių, nuo šviesiai pilkos iki juodos ir t.t.
PAVIRŠIAUS APDOROJIMAS
 
Gamtinis (nelygus) šlifuotas paviršius

PAPILDOMA INFORMACIJA, PAGEIDAVIMAI IR TECHNINĖ PAGALBA TEL. 64 15 444 begin_of_the_skype_highlighting              64 15 444      end_of_the_skype_highlighting; 50 34533 begin_of_the_skype_highlighting              50 34533      end_of_the_skype_highlighting